Zaufani mechanicy
wypadek
Wprowadził: Daniel X. O'Neil
Źródło: http://www.flickr.com

Ubezpieczenia różnego rodzaju

Bywa tak, że nawet do końca nie wiemy, po, co są nam te wszystkie odszkodowania , które są związane z autem, czy innym pojazdem, albo z naszą osobą, czy też tym, co zrobimy. Dopiero, gdy dochodzi do jakiegoś wypadku zaczynamy rozumieć, że najlepiej jest mieć odszkodowanie OC.
czarny samochód osobowy
Wprowadził: JOHN LLOYD
Źródło: http://www.flickr.com

Ulepszamy nasze auto - jak i czym?

W tych czasach kupujemy samochody, które są rzeczywiście niesamowite. Nie za bardzo zastanawiamy się nad tym, że coś mogłoby nam w nich nie odpowiadać. Po prostu wydajemy na nie pieniądze i chcemy, żeby wszystko w nich dobrze pracowało. Ale, jeśli chociaż trochę interesuje nam motoryzacja, to rozumiemy, że jednak nie wszystko, co dostajemy w nowym aucie w pakiecie okazuje się takie najlepsze.
auto, samochód, motoryzacja, automotive
Wprowadził: Farrell Small
Źródło: http://www.flickr.com

Tuning przez likwidowanie poszczególnych mechanizmów w aucie

Gdy kupujemy nowy samochód jesteśmy z niego niesamowicie zadowoleni. Radujemy się, że mamy w końcu swój wymarzony samochód. Wiadomo, że po czasie okazuje się, że niektóre aspekty przestają nam odpowiadać. Na szczęście jest coś takiego jak tuning aut.

W jaki sposób dbać o tego rodzaju samochód ciężarowy na bieżąco, aby
żeby nie narazić się na wypadek?

Ciężarówka na drodze
Wprowadził: Ingy The Wingy
Źródło: http://www.flickr.com
Zadbać o tego rodzaju maszynę jak samochód ciężarowy nie jest oczywiście łatwo i osoba, która ma zajmować się jego konserwacją musi posiadać większą wiedzę na temat obsługi takich pojazdów, niż tą, która obowiązuje w przypadku samochodów osobowych.
auto, tuning,
Źródło: pixabay.com

Zawodowy chip tuning i jego wartości

Chip tuning to nowomodna technologia, która zezwala na otrzymanie jeszcze lepszych parametrów silnika w samochodzie. Fabrykanci silników wgrywają do nich wyśmienite oprogramowanie, jakie nie zezwala naszemu samochodowi korzystać z całkowitej mocy. Wymiana tego oprogramowania na inne umożliwia natomiast dostanie większej mocy przy równoległym zachowaniu bezpieczeństwa.
tir
Źródło: flickr.com
malunek - samochód
Wprowadził: Daniel Jolivet
Źródło: http://www.flickr.com

Wymiana opon może okazać się być wykonana przez profesjonalistę

Gdzie trzymamy drugi komplet opon? Każdy właściciel pojazdu ma dwa komplety opon, ponieważ jeden montuje na zimę, a drugi na lato.
firma transportowa
Wprowadził: KOMUnews
Źródło: http://www.flickr.com

Czy idea na firmę transportową jest obecnie ciekawą propozycją?

Każdy z nas w czasie swojego życia zobowiązany jest odnaleźć miejsce zatrudnienia. Jest to bowiem oczywista kolej rzeczy, skoro dzięki pracy udaje się nam zdobywać konieczne środki finansowe do życia. Należy w tej sytuacji uświadomić sobie, że formy naszej działalności zawodowej są współcześnie wyjątkowo różne.
okręgowa stacja kontroli pojazdów
Wprowadził: Sunil Soundarapandian
Źródło: http://www.flickr.com

Jakiego rodzaju układy są testowane podczas badania technicznego oraz dlaczego to takie istotne?

Wszyscy posiadacze zarejestrowanych pojazdów mechanicznych, a zatem m.in. samOChodów, motocykli czy też przyczep są zobowiązani do regularnego wykonywania przeglądów technicznych.
zbiorniki
Wprowadził: HM Revenue & Customs
Źródło: http://www.flickr.com

Paliwa i płyny bezpiecznie magazynowane - w jaki sposób to zrobić?

Wybierając stację paliw zwracamy uwagę w pierwszej kolejności na cenę za paliwo i jest to raczej zrozumiałe podejście. Mniej osób bierze pod uwagę takie kwestie jak wystrój spacji paliw, czy sprzedawany pozostały asortyment, chociaż niewątpliwie te kwestie również są ważne. Właściciele stacji muszą przy tym zadbać przede wszystkim o bezpieczeństwo na stacji. Mają to zagwarantować oczywiście odpowiednie zbiorniki LPG i na benzynę.
1 2 3 4 5 6
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.