Wszystko dla fana czterech kołek
silnik
Wprowadził: Chris F
Źródło: http://www.flickr.com

Jakim sposobem należycie zadbać o stan naszego silnika? Czy regularnie robisz przeglądy auta?

Duża część z nas dobrze wie, że samochód jest urządzeniem, jakie jest przez nas użytkowane niemalże na co dzień. Dzięki niemu możemy bez znaczących kłopotów przemieszczać się pomiędzy miejscowościami, co na pewno stanowi dla nas gigantyczne udogodnienie. Również liczba pojazdów w naszym kraju na przełomie minionych lat widocznie się zwiększyła, co bez wątpienia pewnie świadczy o przyroście poziomu naszej mobilności. Trzeba jednak potwierdzić, że samochód jest sprzętem, który na efekt eksploatacji podlega postępującemu procesowi zużycia.
transport
Wprowadził: Luke Lawreszuk
Źródło: http://www.flickr.com

Wynajem samochodów ciężarowych – najlepszy sposób na błyskawiczną przeprowadzkę albo na rozwinięcie własnej firmy.

Branża motoryzacyjna jest dziedziną, która bardzo sprawnie i prędko się rozwija. Bardzo dużo osób chce i potrzebuje posiadać samochód. Toteż, różnorodni producenci samochodów mają ogromne pole do popisu, jeśli chodzi o proponowane przez nich pojazdy.
tir
Źródło: flickr.com

Transport towarów – o czym warto pamiętać?

Świadczenie usług , które polegają na transporcie towarów nakłada na właściciela firmy konieczność posiadania solidnego taboru. Jakiego typu samochody będą ten tabor budować zależy od ilości towaru, który zamierza się przewozić. Jeżeli ilość ta będzie ogromna, wymagane będą samochody ciężarowe. Wiele osób zadaje jednak pytanie , które rozwiązanie jest korzystniejsze: kupno samochodu czy jego wynajem?
Internet
Wprowadził: Nacho
Źródło: http://www.flickr.com

Tuning, a chiptuning aut - czyli, komfortowy wygląd, przeciwko komfortowa przejażdżka

Na jakich zasadach polega tuning, a na czym chiptuning samochodzików? Czy każdziutki samochodzik można poddać tego typu "terapiom"? Co one dają oraz do jakich rzeczy się mogą przydać? To wszystko i jeszcze więcej znajdziesz wewnątrz naszego nowego artykułu!
wózek widłowy
Wprowadził: Mike Mozart
Źródło: http://www.flickr.com

Zadbaj o dobre szkolenia dla swych pracowników, aby podnieść efektywność oraz ulepszyć poziom bezpieczeństwa

Nie od teraz wiadomo, że właściwie dobrane szkolenia potrafią znacząco podnieść wydajność wykonywanych zadań oraz okazują się opłacalne dla właścicieli przedsiębiorstw. Należy jednak mieć na uwadze także, że szkolenia podejmowane przez pracowników, znacząco oddziałują też na poziom bezpieczeństwa podczas wykonywania prac. Wśród kursów i szkoleń spotykamy takie, które są obowiązkowe oraz muszą odbywać się w czasowych odstępach, jak również szkolenia doskonalące kompetencje pracowników.
Amura Concept One
Wprowadził: Meister Afla
Źródło: http://www.flickr.com

Jak motoryzacja to zainteresowanie typowo dla mężczyzny. Czy na 100%? Tak wynika z wychowania, ale nie tylko

Co takiego zajmuje głowę przeciętemu facetowi? Piękne kobiety, seks, football, jedzenie? To wszystko naturalnie, niemniej jednak coś jeszcze na pewno można tutaj dodać? Jeśliby tak się zastanowić to odpowiedź będzie raczej jedna: będzie to oczywiście motoryzacja. Rzecz jasna, nie każdy mężczyzna się z tym faktem zgodzi, dlatego że niektórzy z nich ani w ząb nie znają się na samochodach, ba, nie posiadają nawet prawa jazdy. Przeważnie to jednakże faceci już od małego są przygotowywani do tego, aby w wyższym stopniu się interesować silnikami, hamulcami i kierownicą.
czarny samochód osobowy
Wprowadził: JOHN LLOYD
Źródło: http://www.flickr.com

Ulepszamy nasze auto - jak i czym?

W tych czasach wybieramy auta, które są naprawdę niesamowite. Niezbyt rozmyślamy nad tym, że coś może nam w nich nie odpowiadać. Po prostu płacimy i chcemy, żeby wszystko w nich dobrze pracowało. Ale, jeżeli choć odrobinę interesuje nam motoryzacja, to rozumiemy, że jednak nie wszystko, co dostajemy w nowym samochodzie w pakiecie jest takie najlepsze.
Skandynawski sposób na dom
Wprowadził: InplusPR
Źródło: InplusPR

Jak zadbać o auto? Jakie działania warto podjąć? O jakich sprawach pamiętać?

Każde - starsze czy nowe - auto potrzebuje, ażeby zadbać o nie w każdy dzień. Z jednej strony będziemy mieć z takiego samochodu większy pożytek, z innej nie trzeba będzie wydawać nie wiadomo, jak wielkich pieniędzy podczas spodziewanej późniejszej naprawy.
motoryzacja
Wprowadził: Mark Harkin
Źródło: http://www.flickr.com

W naszym kraju żyje wielu fanów przeróżnych aut starych lub szybkich - to mało ważne, ponieważ łączy ich wspólna pasja

Każdy potwierdzi, że trzeba mieć w życiu pasje. Powodują one, że życie wydaje się być piękniejsze, a my pragniemy realizować kolejne zadania. Jeżeli naszą pasją są auta, to powinniśmy skoncentrować się na tym aspekcie naszego życia.


kierownica mitsubischi
Wprowadził: Nikita Novozhilov
Źródło: http://www.flickr.com

W jaki sposób opiekować się swoimi wycieraczkami tak aby funkcjonowały jak najwięcej lat?

Jeśli mocno dbasz o swój samochód, wtedy na pewno powinieneś przede wszystkim zwrócić dużą uwagę na wycieraczki. Często w ogóle nie zwracamy większej uwagi na te elementy, tymczasem okazuje się, że zużywają się one praktycznie tak samo jak wszystkie inne elementy samochodu. Jeśli zatem chcesz się dowiedzieć trochę odrobinę na temat wycieraczek samochodowych, nasz artykuł zdecydowanie przeznaczony jest właśnie dla Ciebie. Jeśli masz w swoim samochodzie dla przykładu wycieraczki samochodowe 575/400 mm, wówczas zdecydowanie powinieneś zwrócić szczególną uwagę na ich kondycję bez wątpliwości przede wszystkim w okresie jesiennym.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.