Wszystko dla fana czterech kołek
hybrydowy napęd
Wprowadził: Falcon® Photography
Źródło: http://www.flickr.com

Jak można by zapewnić sobie bezpieczeństwo na śliskiej podłodze?

Według pewnego popularnego stwierdzenia, najwięcej wypadków zdarza się we własnym mieszkaniu. Jednym z najbardziej niebezpiecznych pomieszczeń jest łazienka, w której przez wzgląd na obecne w niej warunki można by w bardzo łatwy sposób się po prostu poślizgnąć oraz przewrócić.
opel corsa
Wprowadził: Crosa
Źródło: http://www.flickr.com

Wykładziny samochodowe - niepowtarzalne ozdoby, lecz i nie jedynie!

Samochód to dla bardzo wielu spośród nas nie tylko środek transportu, lecz również i sposób na wyrażenie "siebie". Jak to jednakże byśmy nie spoglądali na nasz samochód, jedną rzecz jesteśmy zmuszeni robić - dbać o nie, by mogło działać nam jak najdłuższy czas.
wozy
Wprowadził: SEAT

Doposażenie auta o nowe dopełnienia, które zagwarantują większy komfort z jazdy

Lato to moment, gdy samochód jest znacznie częściej w użytku. Różne wypady na urlop albo drobne przejażdżki wymagają od kierowcy choć częściową wymianę niektórych elementów.


Doposażenie auta o nowe dopełnienia, które zagwarantują większy komfort z jazdy

Dobrym tego przykładem są wykładziny bagażnikowe hurt może i nie jest tutaj konieczny, bo kupno tego dodatku wydaje się czymś banalnym.
Statek towarowy
Źródło: http://sxc.hu/

Przygotowanie auta na pierwszą jazdę

Pojazd przed pierwszą jazdą powinien zostać odpowiednio przygotowany. Każdy kierowca będzie starał się ustawiać lusterka w samochodzie adekwatnie do potrzeb oraz musi posprawdzać wycieraczki i skontrolować, czy wszystkie okna w samochodzie właściwie się zamykają.
mechanik samochodowy

Znalezienie wykwalifikowanego i rzetelnego mechanika samochodowego, czy to w ogóle wykonalne?

Każdy właściciel samochodu na pewno choć raz został postawiony przed wyzwaniem, testującym pokłady cierpliwości, jakim niewątpliwe jest jakaś usterka w technicznych elementach auta. W takiej sytuacji większość z nas szuka kogoś z bliskich lub przyjaciół, którzy wspaniale znają się na pojazdach i skłonni są udzielić nam pomocy. Jednakże nie zawsze możemy liczyć na taką pomoc i z tego powodu być może trzeba będzie zaprowadzić nasz ukochany pojazd do mechanika. W jaki sposób jednak, wybrać taki, z którego wyjedziemy szczęśliwi i z zreperowaną usterką?
czarny samochód osobowy
Wprowadził: JOHN LLOYD
Źródło: http://www.flickr.com

Ulepszamy nasze auto - jak i czym?

W tych czasach kupujemy samochody, które są rzeczywiście niesamowite. Nie za bardzo zastanawiamy się nad tym, że coś mogłoby nam w nich nie odpowiadać. Po prostu wydajemy na nie pieniądze i chcemy, żeby wszystko w nich dobrze pracowało. Ale, jeśli chociaż trochę interesuje nam motoryzacja, to rozumiemy, że jednak nie wszystko, co dostajemy w nowym aucie w pakiecie okazuje się takie najlepsze.
mechanik
Wprowadził: Dylanlspangler
Źródło: http://www.flickr.com

Dzisiaj by umieć naprawić samochód, trzeba posiadać naprawdę olbrzymią wiedzę i duże doświadczenie

Systematyczne przeglądy samochodów a także usługa wymiany wysłużonych albo zepsutych części motoryzacyjnych, wpisują się z wolna w kulturę używania pojazdów.
zabytkowy samochód

Właściwie zadbaj o swój pojazd

To zapewne piękna chwila, gdy wreszcie mamy własny samochód. To świetny środek lokomocji, dający niezależność. Zatroszczmy się o to, by w naszym wymarzonym aucie była klimatyzacja i inne istotne rzeczy sprawiające, że przemieszczanie się będzie bezpieczne.
samochód
Wprowadził: Manoj Prasad
Źródło: http://www.flickr.com

Jak ekspresowo odmienić wygląd auta?

Użycie folii do oklejania nadwozia stanowi doskonałą alternatywę dla kosztownych oraz czasochłonnych usług lakiernika. Dzięki nowoczesnej technologii możesz prędko zmienić kolor swojego samochodu oraz przydać mu nowy, dopasowany indywidualnie do Twoich potrzeb, wygląd. Klienci mogą dobierać z wielu rozlicznych odcieni a także wzorów proponowanych folii. Wśród newsów osiągalne są folie samochodowe w oryginalnych odcieniach: perła, imitacja skóry, kameleon oraz wiele wiele innych.
mondeo mk3 tuning
Źródło: pixabay.com

Tuning auta - wspaniały sposób na to, by wyrazić siebie

Dzisiejszy świat nieustannie gna do przodu. Zmienia się moda, a my modernizujemy oblicze rzeczywistości.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.