Wszystko dla fana czterech kołek
Skup aut

Zasady działania nowoczesnych skupów samochodów

W dzisiejszym świecie dysponowanie własnym autem jest sporym atutem, szczególnie dla zatrudnionych. Umożliwia to szybkie przemieszczanie się z jednego miejsca w inne, przykładowo na szybkie dojeżdżanie do pracy. Z tego powodu przykładowo bardzo wielu ludzi aktualnie samochód ma i używa go w codziennym życiu. Oczywiście tak samo jak każde inne urządzenie, tak również pojazd po jakimś czasie ulega zużyciu lub się psuje.
mężczyzna w koszuli
Wprowadził: Wolfgang Lonien
Źródło: http://www.flickr.com

Jak współwłaściciele aut dbają o swoje samochody, aby te jak najdłużej im służyły

Bycie właścicielem samochodu to nie przywilej, lecz przede wszystkim obowiązek. Zasygnalizowane obowiązki są związane z koniecznością regularnego dokonywania przeglądów bądź prac, których celem jest usunięcie usterki. Przy tym część posiadaczy dba również o to, aby seatem po prostu podróżowało się wygodniej.
przejazd
Wprowadził: Audi

Jak szerokie zastosowanie posiada w naszym codziennym życiu takowe narzędzie jakim jest hak?

Z pewnością czytałaś jako dzieciak bajkę o Piotrusiu Panu, jaki miał niezwykłą historię z niejakim Kapitanem. Jak sobie przypominasz, zamiast swej ręki posiadał on protezę w postaci metalowego haczyka.
warsztat
Wprowadził: uniquelycat (Cathy) Smith
Źródło: http://www.flickr.com

Komfort jazdy to także dobre zawieszenie, wytrzymałe na wstrząsy. Czy jest to obecnie zagwarantowane?

Generalnie układy zawieszeń są znane, więc coraz trudniej obmyślić coś faktycznie przełomowego tym obszarze. Lecz w ostatnim czasie pojawiła się koncepcja, która może to zmienić, bo stwierdzono, że być może korzystnie niektóre funkcje powierzyć układom pneumatycznym. Czy to działa?
opony samochodowe
Wprowadził: CONCAVO WHEELS
Źródło: http://www.flickr.com

Kupno opon

Nie trzeba być kierowcą, aby wiedzieć, że posiadanie dobrych opon to sprawa numer jeden. Nie jeden właściciel samochodu przy zmianie aury pierwsze, co planuje to wymianę opon z letnich na zimowe lub odwrotnie. Opony dobrane do drogi to pewność jazdy. O wypadek jest łatwo, w szczególności, że na drodze jest spora ilość brawurowych kierowców, a jedynie niewielki promil zwraca uwagę na swój styl jazdy i oprócz tego na innych. Brawura to częste przyczyny kolizji na drodze.
mechanik samochodowy

Chyba każdy facet uwielbia samochody - czy Ty także kwalifikujesz się do tej grupy?

Praktycznie każdy chłopak chociaż odrobinę interesuje się motoryzacją. O ile dziewczyny zazwyczaj interesują się jedynie tym, jaki konkretnie kolor ma pojazd i czy wygląda ciekawie, o tyle praktycznie wszyscy faceci kochają samochody. Jeżeli Ty także należysz do takich osób, wtedy kategorycznie zastanawiasz się teraz, skąd dobrze wziąć najnowsze informacje na temat swojego hobby.
Między innymi warte polecenia są kategorycznie blogi motoryzacyjne. Jeszcze parę lat temu nie było ich w ogóle, a dzisiaj część z nich jest nader opiniotwórcza.
pojazd - obrazeczek
Wprowadził: włodi
Źródło: http://www.flickr.com

Co powinniśmy wozić w samochodzie?

Wielu kierowców ma problem z wymienieniem wszystkich oprzyrządowań, które stanowią nieodzowne wyposażenie samochodu.


Co powinniśmy wozić w samochodzie?

Okazuje się, że lista obiektów, które powinniśmy wozić w aucie, wcale nie będzie długa.
fiat serwis
Wprowadził: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu

Jakie opony są najpopularniejsze?

Przydatność opon jest nie do przecenienia. Umożliwiają one ruch wielu maszynom. Opony cechują najróżniejsze parametry. Najważniejsze dla klienta to wysokość i grubość. Następnymi elementami są bezpieczeństwo i droga hamowania. Dyrektywy Unijne sprawiają, że nawet tanie opony nie budzą zastrzeżeń. Różnica ceny może oznaczać gorsze cechy jak zużycie gumy podczas hamowania i ząbkowanie po jednym sezonie lub dają większy opór w trakcie jazy, co podniesie koszty tankowania i wymaga się z szybszą ich wymianą.
samochód
Wprowadził: Manoj Prasad
Źródło: http://www.flickr.com

Walory chromowanych elementów do samochodu!

Większość osób posiada samochody używane, które wraz z upływem czasu sporo tracą na swoim wyglądzie. Jak zapobiegać porysowaniu lakieru, odpryskom i powstawaniu oraz powiększaniu się ognisk rdzy?
części
Wprowadził: teresatrimm
Źródło: http://www.flickr.com

Akcesoria samochodowe - które wybrać?

Dodatki samochodowe jest to temat, który interesuje każdego z kierowców. Ich wziętość ma uzasadnienie. Spora część to artykuły potrzebne bądź pomocne w powszednim użytkowaniu samochodu. Warto mieć tego świadomość i poznać sektor owych towarów, gdyż można pośród nich odkryć wiele atrakcyjnych rzeczy (przykładowo chlapacze).
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.