Wszystko dla fana czterech kołek
porsche

Co robić jeśli nie chcemy jeździć dalej samochodem powypadkowym? Czy opłaca się kupić takie samochody?

Samochody powypadkowe zazwyczaj budzą wielkie kontrowersje - z jednej strony nie da się zaprzeczyć, że na rynku jest ich wielka liczba, a równocześnie tak naprawdę niewiele osób chciałoby takim samochodem jeździć.
miasta
Wprowadził: JOHN LLOYD
Źródło: http://www.flickr.com

Z jakiej przyczyny musisz posiadać motocykl?

Czy nabycie przez dojrzałego dżentelmena motocykla można uznać za pośredni objaw kryzysu średniego wieku? A może motor to zwyczajnie motocykl? Przeczytaj, nim go nabędziesz!


Z jakiej przyczyny musisz posiadać motocykl?

Oznajmijmy to sobie szczerze – jest mnóstwo powodów, które przemawiają za tym, abyś chwilę po przekroczeniu długo wyczekiwanej czterdziestki nabył sobie nareszcie swój pierwszy motocykl.
Motocykle
Wprowadził: Ghelamco Poland
Źródło: Ghelamco Poland

Części samochodowe - czyli, skąd zdobyć części do marek Renault oraz Forda.

Od latek marki Ford a także Renault radują się wielkim powodzeniem na ryneczku samochodów. W tym konkretnym artykule przyjrzymy się cenom ich kawałków oraz zagadnieniu "skąd je wziąć?".
opony
Wprowadził: lungstruck
Źródło: http://www.flickr.com

Najbardziej istotne elementy samochodu i ich rola

Z auta na chwilę obecną korzysta już wielu ludzi, a ich ilość stale wzrasta. Bierze się to na przykład z faktu, że większą niż kiedyś ilość osób stać na kupno tego typu pojazdu. Oprócz tego coraz więcej osób dostrzega korzyści, które pociąga za sobą posiadanie własnego auta. Jest to przede wszystkim opcja błyskawicznego niemal podróżowania niezależnie od środków transportu publicznego.
lekarze
Wprowadził: German Tenorio
Źródło: http://www.flickr.com

Wymagane badania przed wypełnieniem wniosku o wykonanie prawa jazdy

Na pewno każdy ośrodek szkolenia kierowców rekomenduje swoim klientom zrobienie kompletu badań lekarskich przed wypełnieniem wniosku o wydanie prawa jazdy. Na pewno każdy człowiek doskonale zdaje sobie sprawę z faktu, jak bardzo istotne jest zachowanie bezpieczeństwa na drodze.
samochód na ślub
Wprowadził: flickr.com
Źródło: flickr.com

Wypożyczenie samochodów na ważny dzień swojego życia - osiągalne możliwości.

Wypożyczalnie aut to całkiem opłacalny biznes. Zazwyczaj samochody wynajmowane są przy lotniskach, przez podróżnych albo biznesmenów. Sporym zainteresowaniem cieszą się przedsiębiorstwa wypożyczające autokary oraz auta ślubne. Firmy takie nie są specjalnie widoczne, ale w Internecie można je wyszukać bezproblemowo.
skuter
Wprowadził: Normstahl
Źródło: Normstahl

Jak właściwie dobrać skuter i jaką prędkość może osiągnąć taki pojazd?

Jest taki środek transportu, który nie jest ani rowerem, ani autem. Jeśli nie mamy prawa jazdy na auto, a rowerem daleko musimy jeździć przykładowo do szkoły, możemy zdecydować się na taki pojazd, który niezwykle usprawni nam podróże.
Podróże z dzieckiem
Wprowadził: FuturePR
Źródło: FuturePR

Co w sytuacji gdy przytrafi Ci się wypadek samochodowy?

Pochodzisz z Polski? Mieszkasz w Wielkiej Brytanii? Ty, albo ktoś Ci bliski miał tam wypadek? Jeżeli odpowiedzi na każde spośród tych pytań brzmi TAK, ten artykuł jest dla Ciebie. W czasie, kiedy tak wielu rodaków decyduje się układać sobie życie, lub przynajmniej na nie zarabiać, za granicą, porady prawne w każdej kwestii z tym związanej są jak najbardziej pożądane. Szczególnie jeśli chodzi o uzyskiwanie odszkodowań po wypadkach, które zdarzyły się w pracy albo na drodze. Bo jak wiadomo wypadki się zdarzają, i to stosunkowo często.
busy holandia

Emigrujesz za granicę do pracy? Zastanawiałeś się już, w jaki konkretnie sposób dostaniesz się do innego państwa?

W dzisiejszych czasach coraz więcej ludzi, w szczególności młodych, wyjeżdża na zachód w poszukiwaniu lepszej i wysoko płatnej pracy. Praktycznie w każdej rodzinie jest ktoś, kto mieszka na stałe za granicą, a więc bez wątpliwości nikogo nie dziwią już ludzie pakujący się na własny wyjazd.
rabat
Wprowadził: Komatsu
Źródło: Komatsu

W które specjalistyczne narzędzia winien zostać wyposażony każdy profesjonalny warsztat?

Wszelki perfekcyjny zakład parający się naprawą samochodów albo dowolnych innych sprzętów mechanicznych, żeby móc funkcjonować efektywnie, winien posiadać odpowiednie do tego celu akcesoria.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.